Labelexpo Europe 2019

2722
Labelexpo Europe 2019

Zapraszamy na stoisko Mac Dermid Graphics Solutions w dniach 24-27 września 2019 w Brukseli.

MacDermid Graphics Solutions, ekspert w produkcji najwyższej jakości fotopolimerowych płyt fleksograficznych, reprezentowany w Polsce przez firmę Wolff Trading, przedstawi na stoisku A17 w hali 5 nowoczesne rozwiązania dla rynku etykiet oraz wąskiej wstęgi.

Na szczególną uwagę zasługuje rodzina płyt z płaskim punktem prosto z pudełka LUX® In-The-Plate™, a zwłaszcza nowa płyta ITP™ 60, sprzedawana już w Polsce. Płyty Lux® ITP™ 60 , ITP™ M i najnowsza z płyt ITP™ EPIC cechują się doskonałą jakością reprodukcji. Płyty te zostały wykonane w opatentowanej technologii Clean Plate umożliwiającej czystszy druk i zmniejszoną liczbę postojów maszyn. Pracują w obu systemach – solwentowym i termicznym, przy czym w tym ostatnim płyty mogą zostać przygotowane w ciągu 1 godziny.

MacDermid zaprezentuje też procesor termiczny Lava™ NW-M do wąskiej wstęgi współpracujący z ww. płytami, posiadający wewnętrzny system filtrów, automatycznie podnoszoną pokrywę oraz oświetlenie LED. Jest niewielki i ergonomiczny, a także przyjazny dla środowiska. Jego wysoka wydajność daje wymierne korzyści zwłaszcza przy częstych zmianach prac i niewielkich nakładach.

Jakość prac uzyskanych na matrycach z płyt LUX® ITP™ 60 i ITP™ M przygotowanych na procesorze Lava™ NW-M będzie można ocenić dzięki licznym wydrukom dostępnym na stoisku. Po szczegółowe informacje zapraszamy za stoisko 5A17.

Przedstawiciele Wolff Trading będą do Państwa dyspozycji na Targach Labelexpo w Brukseli w dniach 26 i 27 września 2019 r.

Serdecznie zapraszamy!