O Firmie

O firmie Wolff Trading
MATERIAŁY DO USZLACHETNIANIA DRUKU, PODŁOŻA DO DRUKU, MATERIAŁY I URZĄDZENIA DO FLEKSOGRAFII

Od 1993 roku oferujemy materiały i urządzenia dla drukarń offsetowych i fleksograficznych, przygotowalni fleksograficznych oraz zakładów uszlachetniania druku.

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe w zakresie instalacji, przeglądów i konserwacji urządzeń na terenie całego kraju. Bazując na fachowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu oferujemy serwis i doradztwo techniczne w zakresie laminowania i lakierowania UV, a także w zakresie obróbki płyt fotopolimerowych oraz ustawiania procesów fleksograficznych.

Współpracujemy z największymi, światowymi producentami, dzięki temu możemy zbudować ofertę produktową dostosowaną do potrzeb danego klienta. W obszarze folii do laminowania jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Cosmo Films Limited w Polsce. W zakresie płyt fleksograficznych reprezentujemy uznanego producenta płyt fleksograficznych, firmę MacDermid Graphics Solutions.

Dostarczamy starannie wyselekcjonowane produkty zarówno pod względem jakości, jak i potrzeb i oczekiwań klientów. Nasi specjaliści czuwają nad najdrobniejszymi szczegółami.

Wyróżnia nas:

  • Wysoka jakość towarów i usług
  • Szybka i efektywna reakcja na zmieniające się potrzeby rynku
  • Partnerstwo we współpracy
  • Wiarygodny i solidny pracodawca
  • Zaangażowanie w inicjatywy społeczne
Nasze marki
Wolff Trading - Termofolie Impress
Wolff Trading - UV Premium
Nasi Partnerzy
Wolff Trading - Cosmo Films
Wolff Trading - MacDermid

Obsługa klienta 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek – piątek: 08:00-16:00

sprzedaz@wolfftrading.com.pl
tel. (+48) 22 509 81 61
tel. (+48) 22 509 81 62